Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Fragile

Fragile

kino Scala, Masarykova 7, Prešov

Zobrazené 170x

Koncert vokálnej skupiny FRAGILE, ktorý sa mal konať dňa 3.12.2021 o 19:00 hod. v Kine Scala je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 30.4.2022.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Návštevníci, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 3.12.2021!

Srdečne vás pozývame na vianočný benefičný koncert venovaný deťom Súkromnej základnej školy FILIP - žiakom s poruchami aktivity a pozornosti v Prešove.

Čaká vás nielen koncert výborného speváckeho zoskupenia, ale aj skvelý humor a zábava. Spoločne podporíme dobrú vec.

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

 

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková.

Aktuálne opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pre organizovanie hromadných podujatí nájdete TU.

Na podujatí sa budú vyhotovovať fotografické zábery, resp. audiovizuálny záznam.

30.4.2022 (sobota) o 19:00, v kine Scala, Masarykova 7, Prešov
Vstupné: 16,- € /18,- € bez nároku na zľavy pre deti, študentov, dôchodcov a ZŤP

Predaj vstupeniek v sieti Ticketportal.sk

 

Ísť späť

© 2021 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Používame súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke PKO Prešov.Viac informácii
OK