Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Dni mesta Prešov

Dni mesta Prešov

Pešia zóna

Zobrazené 16x

Milí priatelia!
 
V dňoch  6.-11. júna t. r. sa uskutočnia Dni mesta Prešov  v podobe, akej ju poznáme z čias pred "koronou" - bez akýchkoľvek obmedzení!
 
Dni mesta Prešov sú príležitosťou výraznejšie vnímať krásu nášho mesta a našu spolupatričnosť. My - organizátori už niekoľko mesiacov pracujeme na tom, aby sa ulice nášho mesta opäť naplnili krásnou živou atmosférou a ponúkli možnosť všetkým občanom Prešova i jeho návštevníkom osviežiť sa duchovne i kultúrne.
Aj keď sa z rôznych dôvodov (najmä ekonomických) nepodarilo naplniť všetky naše predstavy a plány, chceme veriť, že to nezanechalo stopy na kvalite, rôznorodosti a príťažlivosti ponúkaných programov.
Prijmite pozvanie nás, organizátorov,  prežiť tento sviatok mesta spoločne - bez náhlenia, v príjemnej a priateľskej atmosfére.
Tešíme sa na vás.
 
Podrobný program nájdete na www.dnimestapresov.sk
 

Ísť späť

© 2022 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.