Dni mesta Prešov

PONDELOK 06.06.2022

11:00 - 16:00

Floriánova ulica

Farebné príbehy resp. Príbeh farieb
SOŠ Služieb

16:00 - 16:40

HL ulica - pódium

Mandolínový súbor Tatrín

16:50 - 16:55

HL ulica - pódium

Otvorenie Dní mesta Prešov 2022

17:00 - 17:30

HL ulica - pódium

TK Grimmy

17:35 - 18:05

HL ulica - pódium

SKDK: Tajovského alkotaje,
Tajovského smutno-smiešne rozprávania

18:10 - 18:20

HL ulica - pódium

Mažoretky Diridonky

19:00 - 19:50

HL ulica - pódium

JazzRocková kapela SZUŠ Dama

20:00 - 21:30

HL ulica - pódium

Akustika + hostia

UTOROK 07.06.2022

12:00 - 16:00

HL ulica

ZUŠkárenie (detské street-art)
ZUŠ výtvarný odbor

16:00 - 17:50

HL ulica - pódium

ZUŠ M. Moyzesa

19:00 - 19:45

HL ulica - pódium

Hi5

20:00 - 21:00

HL ulica - pódium

1st Slovak Pink Floyd Revival

STREDA 08.06.2022

16:05 - 16:40

HL ulica - pódium

Chris Ellys

17:00 - 17:45

HL ulica - pódium

Viki Olejárová

19:00 - 19:50

HL ulica - pódium

Edo Klena a Klenoty

20:00 - 21:00

HL ulica - pódium

BB Country

ŠTVRTOK 09.06.2022

16:00 - 16:25

HL ulica - pódium

DFS ŠARIŠ (ZUŠ)

16:25 - 16:30

HL ulica - pódium

Otvorenie Prešovského
trojičného jarmoku 2022

16:30 - 17:15

HL ulica - pódium

FS Rozmarija

17:15 - 18:00

HL ulica - pódium

DFS Dúbravienka a FS Dúbrava

19:00 - 20:00

HL ulica - pódium

FS ŠARIŠAN

20:00 - 21:00

HL ulica - pódium

Veronika Rabada

PIATOK 10.06.2022

10:00 - 19:00

HL ulica

Prešovský trojičný jarmok

14:00 - 18:00

pred divadlom J.Z.

Nám. Legionárov

Street dance battle - preselekcia

19:00 - 19:10

HL ulica - pódium

Judges showcase

19:10 - 20:30

HL ulica - pódium

Semifinále a finále

20:30 - 21:00

HL ulica - pódium

BATIDA - bubnová šou

21:00 - 22:00

HL ulica - pódium

DJ Laci Strike

od 22:00

Jarková 40 - Cuba Libre

The Only Cuban Party

SOBOTA 11.06.2022

10:00 - 19:00

HL. ulica

Prešovský trojičný jarmok

10:00 - 15:00

Južný park

Rozprávkový interaktívny park

13:00 - 20:00

HLAVNÁ/FLORIÁNOVÁ

Živé sochy /13:00, 15:00, 17:00, 19:00/

14:00 - 19:00

HLAVNÁ/FLORIÁNOVÁ

Bublinová šou /14:00, 16:00, 18:00/

13:00 - 14:00

HL ulica - pódium

OZ Cililing – predstavenie PINOKIO

14:15 - 14:45

HL ulica - pod pódiom

Sokoliari sv. Bavona

15:00 - 16:00

HL ulica - pódium

Tárajko a Popletajka

16:30 - 17:00

HL ulica - pod pódiom

Sokoliari sv. Bavona

17:00 - 17:45

JUŽNÝ PARK

BABADLO - Šípková Ruženka

19:00 - 20:00

HL ulica - pódium

KOPA

20:00 - 21:00

HLAVNÁ - FLORIÁNOVÁ

SARUS - ohňová šou
v téme historický cirkus

21:00 - 22:00

HL ulica - pódium

Adam Ďurica

TVORME KULTÚRU V PREŠOVE

Ďakujeme za podporu