Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Blog

Blog

Rozhovory spod strechy
PKO s Alenou Paulusovou

Mgr. Alena Paulusová je zakladateľkou detského folklórneho súboru ŠARIŠANČEK. Za 36 rokov práce v PKO vytvorila desiatky choreografií a pripravila množstvo celovečerných vystúpení.

Naše newslettre
Postmodern Jukebox v Prešove

24. júna 2022 vystúpi Postmodern Jukebox (PMJ) Scotta Bradleeho v Čiernom orli - na východné Slovensko prichádza vôbec prvýkrát.

Rozhovory spod strechy
PKO s Marikou Borodáčovou

Marika Borodáčová je zakladateľkou detského mažoretkového súboru DIRIDONKY. Svoju prácu, ba aj život zasvätila práci s mládežou.

O prešovskej komunite
Mapa vianoc 2021

Park kultúry a oddychu v spolupráci s mestom Prešov z dôvodu sprísnenia covid automatu mení Vianočné trhy na Mapu vianoc

Naše newslettre
Leto plné kultúrnych zážitkov

Naša augustová rekapitulácia. Aj takto Vás chceme presvedčiť, že sa oplatí sledovať nás a zúčastniť sa podujatí, ktoré pre Vás chystáme.

O prešovskej komunite
Prešovský Montmartre 2021

Prešovský Montmartre je pouličný artový festival s vyše 20 ročnou tradíciou so snahou prepájať všetky druhy umenia - hudbu, divadlo, tanec, literatúru aj výtvarné umenie.

O prešovskej komunite
Prešovské vianočné trhy 2021

Park kultúry a oddychu v spolupráci s mestom Prešov už tradične 25. novembra 2021 slávnostne otvorí ďalší ročník Vianočných trhov.

Naše newslettre
Ani v lete nezaháľame...

Podobne ako v júni aj v mesiaci júl sme sa snažili spríjemniť vám letné dni rôznorodými podujatiami a aktivitami. 

© 2022 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Používame súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke PKO Prešov.Viac informácii
OK