Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Mapa vianoc 2021

Mapa vianoc 2021

Vianočné obdobie bude tento rok síce bez stánkov, no atmosféra Vianoc chýbať nebude.
V PKO sme sa od leta pripravovali na vianočné trhy. Centrum mesta už pomaly začali zapĺňať tradičné vianočné stánky, avšak v reakcii na nový covid automat a výrazné sprísnenie opatrení zo strany štátu sme spolu s mestom museli urobiť neľahké no správne a zodpovedné rozhodnutie tradičné Vianočné trhy tento rok v Prešove neotvoriť.
Rozhodujúcim faktorom je obmedzenie maximálneho počtu účastníkov hromadného podujatia v bordovej fáze na 100 ľudí aj v prípade, že ide o podujatie výlučne pre plne očkovaných a prekonaných.
Je nám úprimne ľúto, že nebudeme môcť zdieľať vianočnú atmosféru tak, ako sme boli roky zvyknutí na Prešovských vianočných trhoch.
Alternatívou však bude Mapa Vianoc, ktorá opäť ponúkne obľúbené vianočné nápoje a špeciality v prešovských gastro podnikoch. Pripravené máme ďalšie menšie tradičné i netradičné zážitky, ktorými vytvoríme výnimočnú vianočnú atmosféru v centre mesta.
Za pochopenie ďakujeme.
Viac informácií: https://bit.ly/3xaV7Jz

Ísť späť

© 2021 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Používame súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke PKO Prešov.Viac informácii
OK